Krajský úřad bude uzavřen

Krajský úřad Moravskoslezského kraje v Ostravě od zítřka (16. 3.) ruší úřední hodiny pro veřejnost. Výjimkou je provoz podatelny krajského úřadu. Nařízení ředitele krajského úřadu Tomáše Kotyzy platí od pondělí 16. března až do odvolání.

„Cílem tohoto opatření je maximálně eliminovat prudké šíření nákazy koronavirem. Provoz podatelny bude pro osobní podání zachován ve stávajících úředních hodinách podatelny. Veřejnost může kontaktovat zaměstnance krajského úřadu přednostně elektronicky nebo telefonicky, a to prostřednictvím elektronické podatelny posta@msk.cz nebo telefonního čísla 595 622 222 v úředních hodinách krajského úřadu,“ uvedl ředitel krajského úřadu Tomáš Kotyza s tím, že občané mohou kontaktovat zaměstnance krajského úřadu telefonicky nebo elektronicky také prostřednictvím přímých kontaktů, zveřejněných na webových stránkách Moravskoslezského kraje: https://www.msk.cz/verejna_sprava/urad.html.

Upozornil, že krajský úřad i nadále vykonává všechny činnosti v samostatné i přenesené působnosti. Většinu jeho agendy je možné vyřídit elektronicky prostřednictvím Portálu služeb, který nabízí efektivní elektronickou komunikaci.

„Krajský úřad výskyt koronaviru aktivně monitoruje a je v úzkém kontaktu s Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje a složkami IZS. Operativně také reaguje na všechna doporučení Bezpečnostní rady České republiky,“ dodal ředitel krajského úřadu Tomáš Kotyza.

Bližší informace na: www.msk.cz

Portál služeb Moravskoslezského kraje: https://sluzby.msk.cz/

Provozní hodiny podatelny

pondělí, středa
7:30 – 17:00
úterý, čtvrtek
7:30 – 15:30
pátek
7:30 – 14:00

Tisková zpráva Krajského úřadu MSK