Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archívy pro rubriku ‘Zdravotnictví’


Mikuláš v Městské nemocnici Ostrava

4. 12. 2014

Dětským rehabilitačním stacionářem se ve čtvrtek 4. prosince ozýval hlasitý smích, tleskání, prozpěvování a dlouhé a milé „děkujemeeeee“. Za dětmi zavítala známá svatá trojice. Mikuláš se svou berličkou, čert s řetězem a krásný anděl s velkými křídly. (Pokračování textu…)


Úspěšná sbírka knih

26. 11. 2014

Městská nemocnice Ostrava ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem ADRA uspořádala sbírku knih všech žánrů. Získané knižní tituly byly původně určeny pro uživatele Domu sociálních služeb v O. Radvanicích. Vzhledem k překvapivému a velkému počtu věnovaných knih, které se sešly, bylo rozhodnuto, že najdou i další uplatnění, a to v některých ambulancích přímo v Městské nemocnici Ostrava. (Pokračování textu…)


Částečné odvolání zákazu návštěv v Městské nemocnice Ostrava

25. 2. 2013

Návštěvy na všech standardních lůžkových odděleních jsou od dnešního dne opětovně povoleny. Zákaz návštěv vyhlášený v souvislosti s chřipkovou epidemií ovšem i nadále trvá pro anesteziologicko-resuscitační oddělení a jednotky intenzívní péče. Jedná se o preventivní opatření.


Zákaz návštěv v Městské nemocnici Ostrava

4. 2. 2013

V návaznosti na narůstající počet onemocnění akutními respiračními infekcemi v našem regionu a s ohledem na péči o hospitalizované pacienty vedení Městské nemocnice Ostrava rozhodlo původní omezení zákazu návštěv pacientů na anesteziologicko-resuscitačním oddělení a jednotkách intenzívní péče rozšířit o zákaz návštěv i na všech zbývajících standardních lůžkových odděleních.  (Pokračování textu…)


Omezení návštěv v Městské nemocnici Ostrava

16. 1. 2013

V důsledku zvyšujícího se počtu onemocnění občanů akutními respiračními infekcemi a s ohledem na péči o hospitalizované pacienty se vedení Městské nemocnice Ostrava, po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí, rozhodlo dočasně zakázat návštěvy pacientů na anesteziologicko-resuscitačním oddělení a jednotkách intenzívní péče. Zákaz platí do odvolání.


Vozka, časopis pro vozíčkáře, má nové webové stránky

3. 12. 2012

Nové webové stránky magazínu, byly dnes spuštěny na adrese www.vozka.org. (Pokračování textu…)


Provoz pohotovosti v Ostravě-Porubě přerušen

2. 5. 2012

Do 15. května je přerušen provoz Lékařské služby první pomoci v Ostravě-Porubě. Důvodem je stěhování pohotovosti do nových prostor. (Pokračování textu…)


Den otevřených dveří v očním oddělení Městské nemocnice Ostrava

26. 3. 2012

Den otevřených dveří na očním oddělení Městské nemocnice Ostrava je jedinečnou příležitostí pro širokou veřejnost nechat si zdarma vyšetřit zrak zkušenými odborníky. Bude probíhat 29. března 2012 v prostorách oční ambulance v pavilonu G, a to od 10 do 17 hodin.

(Pokračování textu…)


Rehabilitace obnovuje provoz

4. 10. 2011

Od 5. října znovu obnoví provoz lůžková část rehabilitačního oddělení Městské nemocnice Ostrava. (Pokračování textu…)


Dny otevřených dveří v městské nemocnici

13. 9. 2011

Neurologické oddělení Městské nemocnice Ostrava zve širokou veřejnost k návštěvě tohoto pracoviště v rámci Dnů otevřených dveří, které proběhnou 14. a 15. září. (Pokračování textu…)


Den pro sociální služby v Českém Těšíně

5. 9. 2011

Třetí ročník Dne pro sociální služby a související aktivity města Český Těšín se uskuteční 8. září na českotěšínském náměstí od 10 do 14 hodin. (Pokračování textu…)


Personál Městské nemocnice Ostrava posilují noví lékaři.

24. 8. 2011

V posledních dnech nastoupilo na různá oddělení nemocnice sedmnáct lékařů. Jsou mezi nimi absolventi lékařských fakult i zkušení lékaři s praxí. Vedení městské nemocnice však dále hledá odborníky především na oddělení onkologie, ortopedie a do hematologické ambulance.


Čekací doba na spirometrické vyšetření se zkrátí

1. 8. 2011

Všechny ambulance plicního oddělení Městské nemocnice Ostrava již mají své spirometrické systémy. Pacientům se tak zkrátí čekací doba a zvýší komfort vyšetření. (Pokračování textu…)


Nemocniční lékárna obnovila provoz

25. 7. 2011

Lékárna v areálu Městské nemocnice Ostrava od pondělí 25. července 2011 obnovila pravidelný provoz pro veřejnost. (Pokračování textu…)


Nemocniční lékárna se přestavuje

30. 6. 2011

Od pátku 1. července až do 21. července bude z důvodu přestavby pro veřejnost uzavřena Nemocniční lékárna Městské nemocnice Ostrava. (Pokračování textu…)


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy