Ostravský maraton 2016

Program proběhne v sobotu 9. a v neděli 10. září. Pro děti a rodiče začíná v sobotu v 10 hod. doprovodný program maratonu na venkovním prostranství mezi Trojhalím Karolina a obchodním centrem Karolina, na náměstí Biskupa Bruna. Každé startovní číslo je slosovatelné. V neděli v 17 hodin proběhne tombola o dětskou koloběžku. Dětské závody v běhu pro děti do 14 let jsou na 350 m. Proběhne také závod kočárků a další soutěžní disciplíny.
Více informací o závodu dospělých aj.

Mezinárodní jezdecké závody ve Frenštátě pod Radhoštěm

Ve dnech 4. až 7. 6. proběhnou v jezdeckém areálu TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm Mezinárodní závody ve voltiži – CVI 2015. Vedle závodníků z České republiky přislíbili účast také soutěžící z Argentiny, Německa, Rakouska, Polska, Itálie, Slovenska, Holandska, Maďarska, Belgie, Ruska, a Izraele.

Těšínský Fortuna běh již tuto neděli

V neděli 26. dubna proběhne tradiční Těšínský Fortuna běh ve městech Český Těšín a Těšín (Polsko). Jde o 7. ročník akce, kdy závodníci zdolají dva hraniční mosty a parky. Běžci amatéři budou mít ojedinělou možnost utkat se s borci z Keni, Ukrajiny a dalších atletických mocností. Hlavní běh začíná v pravé poledne. Pokračovat ve čtení „Těšínský Fortuna běh již tuto neděli“

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

TJ Sokol Klimkovice, oddíl stolního tenisu, pořádá v sobotu 21. prosince v místní sokolovně Vánoční turnaj ve stolním tenisu neregistrovaných hráčů a členů SKV Ostrava. Prezentace: 8 až 9 hod. Startovné 100 Kč. Věcné ceny za prvá tři místa! Systém soutěží bude upřesněn podle počtu přihlášených účastníků. Kontakt: tel. 604 383 170.