Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archívy pro rubriku ‘– Televize’


Deset let televize Noe

8. 5. 2016

Před deseti lety 10. května 2006 zahájila pravidelné vysílání televize Noe. Od samého počátku se profilovala jako nekomerční pozitivní televize dobrých zpráv. Své sídlo měla a stále má v Ostravě, je tedy jedinou českou celoplošnou televizí, která nesídlí v Praze. Nevysílá reklamy, jediným zdrojem jejích příjmů jsou dary diváků a příznivců. (Pokračování textu…)


Dvanáct měsíčků ve Valašském muzeu v přírodě

26. 1. 2012

Centrum dramatické tvorby Televizního studia Ostrava natáčí v rožnovském skanzenu klasickou pohádku Dvanáct měsíčků, a to v režii Karla Janáka a s populárními herci Romanem Vojtkem, Veronikou Žilkovou, Janem Komínkem, Marií Majkusovou, Vladimírem Čapkou a dalšími. (Pokračování textu…)


Výročí úmrtí režiséra, herce a scenáristy Aloise Müllera

8. 12. 2009

S blížícím se datem 9. prosince si připomínáme dvacet let od úmrtí Aloise Müllera, který v sedmdesátých a osmdesátých letech patřil k významným tvůrcům Československé televize. (Pokračování textu…)


Odešel kameraman Jiří Radek

2. 4. 2009

Dnes v ranních hodinách zemřel dlouholetý zaměstnanec Televizního studia Ostrava, kameraman Jiří Radek (nar. 1947). V ostravském studiu pracoval od roku 1967 a naposledy stál za kamerou na konci letošního března, když natáčel koncert houslisty Jiřího Vodičky a klavíristy Martina Kasíka. Ještě v minulém týdnu byl ve studiu při živém vysílání Dobrého rána. Během více než čtyřicetileté profesní dráhy se podílel na natáčení pořadů všech žánrů, jeho filmografie čítá přes tisíc titulů. (Pokračování textu…)


Porotci Circom Regional v Čeladné

25. 3. 2009

Evropské sdružení regionálních veřejnoprávních televizí Circom Regional pořádá každoročně členské konference a uděluje ceny nejlepším televizním pořadům a prezentacím na základě doporučení odborné poroty. Ta bude letos zasedat ve dnech 1. až 4.  dubna v hotelu Prosper na Čeladné. Jejími členy jsou odborníci ze 13 evropských států. V soutěži  o  Prix Circom Regional 2009 se utká přibližně 130 pořadů a prezentací v osmi kategoriích. Práci poroty v Čeladné organizačně zajišťuje Televizní studio Ostrava, které se letošní soutěže zúčastní čtyřmi tituly: Zpověď Kateryny K, Hledám práci, Boží duha a Ghetto jménem Baluty. Členská konference Circom Regional  se uskuteční v květnu v nizozemském Groningenu.


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy