Den otevřených dveří v očním oddělení Městské nemocnice Ostrava

Den otevřených dveří na očním oddělení Městské nemocnice Ostrava je jedinečnou příležitostí pro širokou veřejnost nechat si zdarma vyšetřit zrak zkušenými odborníky. Bude probíhat 29. března 2012 v prostorách oční ambulance v pavilonu G, a to od 10 do 17 hodin.

Akce je zaměřena na problematiku šedého a zeleného zákalu, což jsou dvě nejčastější příčiny slepoty. Každému účastníkovi bude vyšetřeno naturální vidění a nitrooční tlak s následnou konzultací pacienta s lékařem buď jednotlivě, či ve skupinách. V případě podezření na zelený zákal a jiné oční onemocnění bude pacientům nabídnuto komplexní vyšetření.

Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava je vybaveno vysoce moderním přístrojovým zařízením a disponuje širokým spektrem specializovaných vyšetřovacích metod. Odborný personál tak poskytuje komplexní oftalmologickou péči pro pacienty z velkého spádového území.

Všichni, kteří 29. března zavítají na Den otevřených dveří očního oddělení, se mohou seznámit také s nabídkou nadstandardních služeb a zákroků, které městská nemocnice nabízí od února letošního roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *