Všichni psi mého života

V těchto dnech se na pulty knihkupectví dostává další kniha prozaika Aleše Dostála, nazvaná Všichni psi mého života.  Je to autobiografická novela, v níž mají významné místo  ,,psi různých ras, povah a věku“. Slavnostní křest knižního titulu proběhne 7. října 2019 od 16 hod. v ostravském Domě knihy.  O uvedení knihy se postarají kmotři: herec Norbert Lichý a básník Jaromír Šlosar.
Aleš Dostál (1946) vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a dlouhá léta působil jako lesník na různých místech severomoravského pohraničí. Jeho práce a hluboké poznání přírody se staly výraznou inspirací pro  autorovy povídky i román.  Aleš Dostál už desítky let také provozuje chovatelskou stanici psů, takže není divu, že se nyní i autentické osudy svérázných psích jedinců dostaly do jeho zatím posledního prozaického díla Všichni psi mého života.

Aleš Dostál je členem Obce spisovatelů ČR.  V několika uplynulých letech mu vyšly tyto knihy: Trofeje a ztráty (Knižní klub 2018), Pytlácké povídky (Knižní klub 2017), Za všechno mohou jeleni ( Akcent 2015).