Letos budou programy Colours of Ostrava i ve Fiducii

Antikvariát a klub Fiducia připraví v červenci pro mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava speciální doprovodný program věnovaný industriálním památkám Ostravy. Nese název Barvy Ostravy-Industriál a seznámí návštěvníky ,,Colours“ s atraktivními industriálními památkami Ostravy prostřednictvím netradiční šumné projížďky či speciální prohlídky takzvaných ostravských Hradčan, unikátní industriální památky Dolní oblast Vítkovice. V ní je zařazen i mimořádný výstup na vysokou pec. Vstup na všechny akce bude pro návštěvníky Colours of Ostrava zdarma.

Na doprovodném programu spolupracuje antikvariát a klub Fiducia s firmou Vítkovice Machinery group, která návštěvníkům festivalu umožní vstupy zdarma do unikátní národní technické památky Dolní oblast Vítkovic. V rámci festivalu rovněž proběhne komentovaná šumná projížďka historickým autobusem s vlečkou po industriálních a historických památkách Ostravy. Pro děti a jejich rodiče připravila Fiducia tři dětské ateliéry, dva přímo na festivalové scéně, jeden v atraktivním prostředí Dolní oblasti Vítkovice.

Po celou dobu festivalu bude v antikvariátu a klubu Fiducia k vidění výstava fotografií významného českého fotografa Jindřicha Štreita z cyklu Lidé Třineckých železáren.

Antikvariát Fiducia rovněž ve dnech 9. – 11. 7. vždy od 10- 18 hodin poskytne všem návštěvníkům festivalu slevu 5% na veškeré knihy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *