Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Nová autobusová linka z Ostravy na Letiště Leoše Janáčka

Od čtvrtka 20. května se zavádí nová sezónní autobusová linka spojující Ostravu s Letištěm Leoše Janáčka v Mošnově. Na rozdíl od linky ODIS č. 333, která svým rozsahem odpovídá celoročním potřebám zaměstnanců areálu letiště i přilehlé průmyslové zóny a rovněž vytváří návaznou přepravní nabídku k většině pravidelných leteckých spojů, je nová linka určena zejména cestujícím k charterovým letům po dobu letní sezóny.

Linka bude provozována až do 30. září 2010, a to po celý týden s výjimkou nedělí, v hodinovém intervalu. Na ní budou následující zastávky: Poruba, vozovna, Svinov, nádraží, Hrabůvka, Hotelový dům Hlubina, Dubina (pro směr na letiště), Dubina, Interspar (pro směr z letiště), Mošnov, Airport. První spoj z Poruby pojede v 7.45, poslední v 19.45, hod. První spoj z Mošnova v 8.45, poslední  v 20.45 hod.

Na lince platí zvláštní tarif. Z Poruby a Svinova bude cena jízdenky na letiště činit 40 Kč,  z Hrabůvky a Dubiny 30 Kč.

Provoz linky bude dotován z prostředků Moravskoslezského kraje.  Jízdní řád linky č. 910100 je k dispozici na www.idos.cz.

 

Napsat komentář
Antispamová kontrola

Zadejte velké x

 
 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy