Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Bílá kniha o ostravské kultuře

V rámci projektu, kterým Ostrava kandiduje na titul Evropské hlavní město kultury 2015, byla vydána Bílá kniha mapující ostravskou kulturu. Na jejím vzniku se podílelo téměř pět desítek autorů. Publikace s textem doplněným množstvím fotografií  byla včera pokřtěna ve Staré Aréně. Kmotrem se stal publicista Jiří Pe?ás, vedoucí kulturní rubriky Lidových novin.
Slavnostního večera, který moderoval literární vědec Libor Magdo?, se zúčastnil také primátor Ostravy Petr Kajnar a Roman Zedníček, ředitel ostravské kanceláře společnosti Commerzbank AG, jež se na vydání Bílé knihy finančně podílela. Editorem publikace je Ivo Kaleta.
?editel projektu Ostrava 2015 Čestmír Kopecký, jenž vznik Bílé knihy inicioval, během křtu vyjádřil i podporu ostravskému knihkupectví Academia, které má vzhledem k finančním  potížím ukončit svoji činnost k 30. červnu. Vyzval přítomné, pokud nesouhlasí s uzavřením knihkupectví, aby se nechali vyfotografovat s plakátem, na němž je zachycen interiér prodejny. Fotografie budou vystaveny na webových stránkách projektu Ostrava 2015.

Bílou knihu si zájemci mohou koupit v pobočkách Ostravského informačního servisu za 290 Kč.

 

Napsat komentář
Antispamová kontrola

Zadejte velké x

 
 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy