Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Benefiční galavečer Dětem s úsměvem

V Domě kultury města Ostravy bude  25. března v 19 hod. zahájen galavečer Dětem s úsměvem, jehož součástí je  koncert Klasické tóny s úsměvem. V něm vystoupí nejen hvězdy vážné hudby za doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava a pod taktovkou dirigenta Leoše Svárovského.  Účelem benefiční akce je shromáždit finanční prostředky na uhrazení pravidelné péče psychologa, který se zaměří na pacienty dětského oddělení hematologie a hematoonkologie Fakultní nemocnice Ostrava a v případě nutnosti i na jejich rodiče.

Myšlenka na organizaci této akce vzešla z Rotary Club Ostrava International. Nyní ji připravuje ve spolupráci s ORCO Foundation, společností Mezinárodní hudební festival Janáčkův máj aj.

Režie koncertu, v němž vystoupí několik desítek účinkujících, mimo jiné i pěvci Elena Berera a Jack Gito z Itálie,  se ujal Jindřich Šimek a role moderátora Vladimír Polák. Vstupenku v ceně 500 Kč lze získat v Ostravském informačním servisu, pokladně Domu kultury města Ostravy a v hotelu Imperial.

Na koncert navazuje společenské setkání v kongresovém sále Mamaison hotelu Imperial. Zájemci o obojí si mohou zakoupit lístky za 1 500 korun.

Rotary Club Ostrava International  ve spolupráci se společností Orco Foundation podpořil péči o děti s onkologickým onemocněním uvedené nemocnice již v roce 2008, a sice částkou asi jeden milion korun. Peníze byly použity na zakoupení notebooků, rekonstrukci hřiště, vybavení knihovny, na financování třítýdenního tábora pro 35 dětí s rakovinou aj.

 

Napsat komentář
Antispamová kontrola

Zadejte velké x

 
 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy