Dvoudenní veletrh Dovolená

Ve dnech 28. a 29. února 2020 proběhne tradiční veletrh Dovolená, a sice  na ostravské Černé louce (v pavilonu A).  Jedná se o největší přehlídku cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Návštěvníkům opět nabídne hlavně tipy na strávení volného času a dovolené, především pobytové a poznávací zájezdy do zahraničí i tuzemska z programů známých cestovních kanceláří a agentur.

Součástí akce jsou také setkání s cestovateli.  Například Bob Stupka zájemce seznámí s národními parky Patagonie a také představí Peru a Ekvádor v přednášce Z Limy na rovník. Miroslav Dohnal návštěvníkům nabídne povídání o dědictví Inků a také svých cestách jižní Afrikou v hotelbusu. Chystá se i gastronomická akce Takhle chutná jižní Amerika. Ta nabídne přípravu steaků spolu s Bobem Stupkou na grilu zvaném „parilla“, a to v pátek i v sobotu ve 12:30 a 14:30 hod.

Na veletrhu Dovolená budou rovněž zástupci turistických informačních center sdružených v organizaci A.T.I.C. ČR. Přijedou z měst Frýdek-Místek, Kroměříž, Ústí nad Labem, Olomouc, Kutná Hora a Prahy. Lašská brána Beskyd bude prezentovat tipy na výlety, kulturní události aj., co bude možno zažít v Kopřivnici, Štramberku, Hukvaldech a Příboru.

Otevřeno po oba dny  od  10 do 18 hod.

Veletrh Dovolená proběhne souběžně s Knižním festivalem Ostrava. Vstupenka na obě akce je jednotná.

Vstupné
100 Kč    plné
50Kč       snížené: děti od 6 let včetně, studenti (s platným studentským průkazem), senioři (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
240 Kč    rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti)
30 Kč       hromadný vstup pro školy (min. 20 osob)

Dvoudenní vstupné
180 Kč    plné
100 Kč    snížené
450 Kč   rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti)

Zdarma děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *