Zabiják Joe otevře Rok rozmarných her

Už 4. 9. 2019 začne v ostravské  Komorní scéně Aréna nová divadelní sezóna, tentokrát nazvaná Rok rozmarných her. Uvedena bude velmi úspěšná inscenace Zabiják Joe. Oficiální slavnostní zahájení nové sezóny ale proběhne až v úterý 17. září. Toho dne si návštěvníci mohou prohlédnout v doprovodu členů hereckého souboru celé divadlo, umělecké vedení zájemcům představí připravované tituly a večer je na programu oblíbená inscenace Mandragora (režie Ivan Krejčí).

Na jevišti Arény se v dalších inscenacích objeví i nové herecké posily.  Bude to Adam Langer z Prahy,  na ostravské divadelní scéně  již známý Milan Cimerák a čerstvá absolventka JAMU Viktória Pejková.

Na konci října bude pro diváky připravena první premiéra nové sezóny, a sice dramatizace slavného antického románu Zlatý osel. V inscenaci vystoupí kompletní herecký soubor. Rozmarný rok má v programu i další premiéry: úspěšnou současnou britskou komedii Kočka v oregánu, také klasickou Wajdovou adaptaci Dostojevského románu Zločin a trest, sezónu zakončí slavný Konec hry Samuela Becketta.

Více informací o programu a předplatném najdete na webu divadla www.divadloarena.cz.

 

Foto archiv divadla, na snímku Josef Kaluža a Kristýna Krajíčková v inscenaci Zabiják Joe