Zimní srandovánky v našem kraji – fotosoutěž

Moravskoslezský kraj vyhlásil v prosinci loňského roku 4. ročník foto soutěže s tématem Zimní srandovánky v Moravskoslezském kraji. Klání se mohou účastnit profesionální i amatérští fotografové, kteří originálně zachytí zimu v Moravskoslezském kraji. Na autory nejlepších snímků čeká turistická GPS navigace i kompaktní digitální fotoaparát.Fotografické příspěvky, na kterých je zima zachycena vtipným způsobem, mohou zájemci zasílat až do 10. března formou elektronického formuláře, který naleznou na webových stránkách www.msregion.cz. Jedinou podmínkou je na fotografii zobrazit jasně identifikovatelné místo našeho kraje, ať už jde o hrad, zámek, technickou památku nebo přírodní zajímavost.
Soutěž je rozčleněna do pěti dílčích kol, v nichž jsou ve čtrnáctidenních intervalech zveřejňovány zaslané fotografie na výše uvedených webových stránkách. Tam mohou návštěvníci podpořit svého favorita přidělením hvězdiček. Z nejlepších fotografií jednotlivých kol vybere odborná komise tři absolutní vítěze koncem března.
Kraj realizuje fotosoutěž v rámci projektu Moravskoslezský kraj – kraj plný zážitků II., spolufinancovaného Evropskou unií prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko.

(z tisk. zprávy)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *