Další pokračování cyklu Čtvero ročních období

Pátý ročník cyklu duchovní hudby Čtvero ročních období, jehož organizátorem je Svatováclavský hudební festival, o. s., bude pokračovat ,,zimní“ částí. Je připravena adventní koncertní nadílka, celkem šest koncertů, které se uskuteční v Ostravě, Kozlovicích, Velké Polomi a Kopřivnici.
V kostele sv. Václava v Ostravě vystoupí o druhé adventní neděli 9. 12. od 18 hod. hodin vynikající sopranistka Eva-Dřízgová Jirušová a sourozenci Čechovi, nositelé ceny Nadace Leoše Janáčka a Nadace Bohuslava Martinů. Sólistka Národního divadla moravskoslezského spolu s houslistkou Evou Čechovou a varhaníkem Petrem Čechem přednesou skladby Georga Muffata, Gaetana Pugnaniho, Josepha Haydna, Georga Friedricha Händela a dalších. Posluchači budou mít opět možnost ocenit zvuk tamních nedávno zrestaurovaných barokních varhan.
Vstupenky na všechny koncerty cyklu Čtvero ročních období – ZIMA budou v předprodeji Ostravského informačního servisu nebo přímo v kanceláři Svatováclavského hudebního festivalu. Cena 100 až 150 Kč. V Kozlovicích a ve Velké Polomi je vstupné dobrovolné.

Informace o všech koncertech a rezervace vstupenek:
Kancelář Svatováclavského hudebního festivalu
Šmeralova 6, 702 00 Moravská Ostrava
tel.: 773 513 941
e-mail: info@shf.cz
www.shf.cz/4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *