Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archív pro Červenec 2016


Ostrava v barvách noci

26. 7. 2016

V sobotu 30. července si zájemci mohou ,,vychutnat“ pohled na letní Ostravu po setmění z vyhlídkové věže Nové radnice. (Pokračování textu…)


Na podzim opět mezinárodní Festival spisovatelů Praha

23. 7. 2016

Už po dvacáté šesté se bude na podzim konat mezinárodní Festival spisovatelů Praha. Hlavní program proběhne v Senátu Parlamentu České republiky a na dalších místech ve dnech 7.  až 10. října. Tato literární událost vyvrcholí autorským večerem laureáta Nobelovy ceny J. M. Coetzeeho, který vystoupí 18. října v klášteře sv. Anežky České. Více o festivalu.


Lesní slavnost Lapků z Drakova

15. 7. 2016

Spolek Přátelé Vrbenska, Biskupské lesy, město Vrbno pod Pradědem, Zlaté Hory, Jeseník, obec Heřmanovice, ACTAEA Karlovice, Klub Přátel Zlatých Hor a další organizace pořádají Lesní slavnost Lapků z Drakova v Biskupských lesích u Vrbna pod Pradědem. (Pokračování textu…)


Slezský rynek v Českém Těšíně

13. 7. 2016

Slezský rynek opět nabídne regionální výrobky. Ve čtvrtek 14. července mohou zájemci nakoupit ve stáncích umístěných na ploše náměstí před radnicí v Českém Těšíně čerstvé uzenářské výrobky, pečivo z místních a okolních pekáren, výpěstky farmářů a chovatelů. (Pokračování textu…)


Letos opět Fajne léto

12. 7. 2016

Pátý ročník Fajneho léta –  kulturní akce, kterou pořádá Moravskoslezský kraj ve spolupráci se zástupci Technotrasy, odstartoval v sobotu 9. července. Účastníci si mohli vychutnat jízdu na úzkokolejné dráze v Osoblaze.

(Pokračování textu…)


Těšínské listy – druhý nejlepší městský zpravodaj

5. 7. 2016

Druhé místo v rámci soutěže O nejlepší obecní a městský zpravodaj, jejíž veřejné vyhodnocení proběhlo 4. července v rámci Dnů lidí dobré vůle na Velehradě, získaly Těšínské listy. Je to dvouměsíčník města Český Těšín. Letos Těšínské listy svoje loňské prvenství neobhájily. 1. cenu obdržel zpravodaj města Příbram – měsíčník Kahan. (Pokračování textu…)


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy