Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archív pro Prosinec 2014


Letiště Leoše Janáčka Ostrava napojeno na železnici

16. 12. 2014

Moravskoslezský kraj je prvním regionem v ČR, který má mezinárodní letištní napojení na železnici. Vedle haly letiště v Mošnově byl totiž vystavěn vlakový terminál, který byl slavnostně otevřen 16. prosince 2014. Stavba kolejového napojení mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava stála přibližně 553 mil. Kč. Vlaky tam zatím budou jezdit ve zkušebním provozu, podle jízdního řádu začnou soupravy Českých drah City Elefant vozit cestující až od 13. dubna 2015.   (Pokračování textu…)


Soutěž Stonavská Barborka začíná již zítra

9. 12. 2014

Interpretační soutěž Stonavská Barborka proběhne v rámci mezinárodního festivalu komorního a ansámblového zpěvu. Přihlásilo se do ní 56 ansámblů z Česka, Polska a Slovenska. Všechny její programové akce potrvají od 10. do 14.  12. a budou přístupné i veřejnosti. (Pokračování textu…)


Televizní studio Ostrava získalo další ocenění

8. 12. 2014

Ve 12. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů získaly ocenění dva pořady České televize, a to z produkce Televizního studia Ostrava. (Pokračování textu…)


Mikuláš v Městské nemocnici Ostrava

4. 12. 2014

Dětským rehabilitačním stacionářem se ve čtvrtek 4. prosince ozýval hlasitý smích, tleskání, prozpěvování a dlouhé a milé „děkujemeeeee“. Za dětmi zavítala známá svatá trojice. Mikuláš se svou berličkou, čert s řetězem a krásný anděl s velkými křídly. (Pokračování textu…)


Chystá se rozšíření Archeoparku v Chotěbuzi

3. 12. 2014

Známý Archeopark v Chotěbuzi-Podoboře u Českého Těšína, který je v majetku Moravskoslezského kraje, bude mít už v  příštím roce nové expozice a servisní zázemí pro návštěvníky včetně atrakcí pro děti.  Úpravy areálu budou stát asi  47 milionů korun. Projekt je spolufinancován Evropskou unií, MSK investuje ze svého rozpočtu necelých 21 milionů korun. (Pokračování textu…)


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy