Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archív pro Květen 2014


Další akce z cyklu Poetické atentáty

24. 5. 2014

Okrašlovací spolek za Krásnou Ostravu připravuje novou  okrašlovací akci z cyklu Poetické atentáty. Tentokrát bude cílem okrášlení ulice významného ostravského chartisty a spisovatele Jaromíra Šavrdy.  Sraz zájemců bude v úterý 27. 5. v 18 hod. na tramvajové zastávce Dubina.


O Moravskoslezský kraj má zájem více turistů

23. 5. 2014

Návštěvnost Moravskoslezského kraje v 1. čtvrtletí 2014 opět vzrostla. Oproti minulému roku jej v tomto období navštívilo o více než 4 tisíce hostů více. Láká je rozmanitá příroda, kultura i sport, rádi poznávají chráněné krajinné oblasti, technické památky, relaxují v lázních. Do regionu jezdí i za adrenalinovými sportovními zážitky, výbornou regionální kuchyní a pivem. (Pokračování textu…)


Janáčkův máj 2014: Zahájení ve vítkovickém Gongu

21. 5. 2014

Zahajovací koncert ostravského Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj začne už zítra v 19  hod., a to v multifunkční hale Gong. V programu prvního festivalového vystoupení je i v letošním roce úvodní skladba – Janáčkova Sinfonietta.  O její nastudování a dalších hudebních děl se tentokráte postaral španělský dirigent Manuel Hernández-Silva.

(Pokračování textu…)


Spisovatelka Justyna Bargielska z Varšavy vystoupí v Ostravě

18. 5. 2014

Antikvariát a klub Fiducia chystá na pondělí 19. 5. (18 hod.) autorské čtení polské spisovatelky Justyny Bargielské z Varšavy. (Pokračování textu…)


Turkovy fotografie na zámku v Kravařích

6. 5. 2014

Mezinárodně uznávaný fotograf Jiří Turek zahájí 23. května v 17 hod.  výstavu svých fotografií z cyklu U nás. Unikátní přehlídka jeho fotografií bude doplněna autorovým osobitým pohledem na město Berlín. Výstava bude umístěna v prostorách barokního zámku v Kravařích a koná se jako součást programu mezinárodního hudebního festivalu Janáčkův máj.


Připomínka občanů, kteří nepřežili válku

5. 5. 2014

Program celé akce:

(Pokračování textu…)


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy