Výstava Fotografie a divadlo ve středisku Gabriel

Charitativní středisko Gabriel v Ostravě-Zábřehu (Čujkovova 40a) připravuje vernisáž k výstavě fotografií Pavla Hona, nazvanou Fotografie a divadlo, a besedu nejen o divadelním světě s Janem Fišarem, hercem Národního divadla moravskoslezského. Obě akce proběhnou 11. března od 15 hodin. Hudební produkce: Petr Koběrský klávesy, Oldřich Zemánek housle.

 

Finanční podpora k zvýšení bezpečnost dat

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu k předkládání žádostí o finanční podporu z Integrovaného operačního programu – Konsolidace IT a nové služby v rámci technologických center obcí. Ty tak mají šanci posílit bezpečnost dat, elektronizovat procesy a digitalizovat data za účelem sdílení rychlé a efektivní práce. Rozdělena může být finanční podpora v celkové výši 250 milionů korun. Pokračovat ve čtení „Finanční podpora k zvýšení bezpečnost dat“

Beseda o skladateli Bohuslavu Martinů

Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě ve spolupráci s Antikvariátem a klubem Fiducia připravuje besedu o skladateli Bohuslavu Martinů. Na ní vystoupí významný český znalec díla uvedeného skladatele, a to Aleš Březina, ředitel Institutu Bohuslava Martinů, a Jiří Nekvasil, ředitel NDM. Akce se uskuteční 13. února od 18 hod. ve Fiducii. Vstupné dobrovolné.