Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archív pro Červenec 2013


Rozloučení s Jiřím Damborským, emeritním profesorem OU

30. 7. 2013

Dne 23. července zemřel ve věku 86 let prof. PhDr. Jiří Damborský, DrSC. (emeritní profesor Ostravské univerzity). Poslední rozloučení se bude konat ve čtvrtek 1. srpna 2013 v 11 hod. v Malé obřadní síni ve Slezské Ostravě.
(Pokračování textu…)


Komentovaná prohlídka s tématem ostravské sportovní úspěchy

29. 7. 2013

Letos byla Ostrava vyhlášená evropským městem sportu pro rok 2014.  Ostravský informační servis proto organizuje komentovanou prohlídku, na níž se zájemci seznámí se sportovní historií a úspěchy města. (Pokračování textu…)


Masarykovy sady v Českém Těšíně ozdobí tři dřevěné sochy

22. 7. 2013

Materiál na ně určený pochází ze starých stromů, které ze zdravotních důvodů musely být zlikvidovány. Jak rozhodlo vedení města, sochy vytvoří  řezbář Čestmír Slíva, a to  Děvče v kroji, Tančícího gorola a Indiánský totem v areálu dětského hřiště.  (Pokračování textu…)


Měsíc autorského čtení pokračuje i v Ostravě

14. 7. 2013

Už 14. ročník literárního festivalu Měsíc autorského čtení letos probíhá v Ostravě denně až do 2. 8. převážně v klubu Atlantik, kdy vždy od 19 hod.  vystupuje  čestný festivalový host a od 20.30 hod. je na programu autorské čtení českých a slovenských literárních tvůrců. (Pokračování textu…)


Na dopravní hřiště zdarma

13. 7. 2013

Dětské dopravní hřiště na ul. Frýdecké v Českém Těšíně je za příznivého počasí otevřeno pro veřejnost. Pořádek i zapůjčení jeho vybavení obstarávají  dva dospělí studenti. Areál je přístupný až do konce srpna vždy od úterý do neděle v době od desáté do čtvrté odpolední. Jeho využití je bezplatné.


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy