Eva Kotarbová
Administrátor: Eva Kotarbová Návštěvní kniha
 
 
 
 
 
 
 
Moje knihy
 
  • Černohorské sluncebraní
  • Marné levitace
  • Siluety
 
 
 
 
 
 
 
Encyklopedie
 
  • Encyklopedie 1. vyd. Vročení 2005  
    Vročení 2005  
  • Encyklopedie 2. vyd. Vročení 2013
    Vročení 2013
 
 
 
 
 
 
 
Rubriky
 
Archiv
 
 
 
 
 
 
 
 

Archív pro Srpen 2012


Filmová premiéra: Karel Reisz, Ten filmový život

31. 8. 2012

Slavnostní premiéra filmu Karel Reisz, Ten filmový život, se uskuteční v pondělí 24. září 2012 od 19.30 hod. v Minikino kavárně v Ostravě, a to v rámci 4. ročníku festivalu Ostrava Kamera Oko.  Uvedení filmu  se zúčastní také slavný kameraman Walter Lassally, spolupracovník Karla Reisze. (Pokračování textu…)


Slavnostní zahájení divadelní sezóny v Ostravě

30. 8. 2012

V neděli 2. září v 17.00 hodin bude na  Masarykově náměstí zahájena další divadelní sezóna. Ostravští divadelníci předvedou ukázky z repertoáru Národního divadla moravskoslezského, Divadla Petra Bezruče, Komorní scény Aréna a Divadla loutek.  (Pokračování textu…)


Sanatoria Klimkovice modernizují cvičební zařízení

28. 8. 2012

V Sanatoriích Klimkovice začínají plně využívat osm nových závěsných cvičebních zařízení, které instalovali ve velké tělocvičně. Lázně je zakoupily už v červenci, nyní končí jejich zkušební provoz. (Pokračování textu…)


Moravskoslezský kraj vyhlásil Cenu hejtmana MSK

27. 8. 2012

Moravskoslezský kraj vyhlásil pro rok 2012 Cenu hejtmana Moravskoslezského kraje. Je udělována u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených těm autorům zveřejněných děl (3. prosince), která přispívají k poznání problémů občanů se zdravotním postižením a podporují myšlenku jejich společenské integrace zejména na území Moravskoslezského kraje.   (Pokračování textu…)


Václav Hudeček vystoupí s Janáčkovou filharmonií v Ostravě

15. 8. 2012

Do 59. sezóny vstoupí Janáčkova filharmonie Ostrava zahajovacím koncertem, jehož protagonisty vedle ostravského symfonického orchestru budou mistr hry na housle Václav Hudeček a dirigent Petr Vronský. Koncert se uskuteční 6. a 7. zaří od 19 hodin ve společenském sále Domu kultury města Ostravy. V programu zazní Brahmsova symfonie č. 1 a Dvořákův Houslový koncert. (Pokračování textu…)


Linhartovský zámek chystá překvapení

14. 8. 2012


Vítězné recepty soutěže Jak šmakuje Moravskoslezsko

13. 8. 2012

Dnes proběhlo hodnocení receptů zaslaných do 2. ročníku kulinářské soutěže Jak šmakuje Moravskoslezsko. Odborná porota a druhá sestavená se zástupců médií ochutnávaly a ohodnotily ty nejchutnější pokrmy, které jsou typické pro Moravskoslezský kraj. (Pokračování textu…)


Beskydské výtvarné léto

12. 8. 2012


V září opět festival Ostrava Kamera Oko

12. 8. 2012

Filmového festivalu Ostrava Kamera Oko 2012, který proběhne ve dnech 21. až 27. září, se  zúčastní několik  zajímavých osobností světové i české kinematografie.  Přehled hlavních hostů: (Pokračování textu…)


Fajne leto v Moravskoslezském kraji

10. 8. 2012

Moravskoslezský kraj zahajuje letní víkendové akce s názvem Fajne leto v rámci projektu „Industriální atraktivity v Moravskoslezském kraji“. Zahajovací akce vypukne 17. 8. 2012 v  Dolní oblasti Vítkovice (v areálu dolu Hlubina) a bude probíhat od 17 do 22 hodin. (Pokračování textu…)


Janáčkova filharmonie uvede jazzovou operu Porgy a Bess

7. 8. 2012

 

Janáčkova filharmonie Ostrava připravila na 19. září pro ostravské publikum mimořádný koncert.  Bude zahájen v 19 hod. ve společenském sále Domu kultury města Ostravy. Hlavním lákadlem programu je jazzová opera Porgy a Bess George Gershwina (původně určená pro pěvecké velikány Ellu Fitzgerald a Louise Armstronga).  (Pokračování textu…)


Klimkovičtí se bojí o své lázně

6. 8. 2012

Petici proti omezování láze?ské péče, kterou připravilo Sdružení láze?ských míst České republiky, podepsalo během července v Klimkovicích bezmála 700 občanů města a klientů místních lázní. Předávat se bude spolu s podpisovými archy z dalších láze?ských měst ministrovi zdravotnictví.
Petice protestuje proti současným vládním škrtům v láze?ské péči, které mohou znamenat likvidaci lázní v České republice. (Pokračování textu…)


 
 
 
 
 
 
 
Smlouvy
 
 
 
 
 
 
 
 
Městské lázně
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší archív
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajímavost
 
  • 7. Průhledy