Ve Mlejně fotografie huti

Výstava fotografií k 60. výročí založení Nové huti v Ostravě-Kunčicích bude zahájena dnes v 18 hod. v galerii Mlejn. Potrvá do 7. listopadu. Jedná se o putovní výstavní akci, jejíž první zastavení je právě ve Mlejně.

Další část rehabilitačního oddělení v provozu

Oddělení rehabilitace Městské nemocnice Ostrava se po zářijovém požáru daří postupně uvádět do provozu. Od 18. října již plně funguje další patro, v němž se nachází nejdůležitější části oddělení, a obnoven je také ambulantní provoz. Prozatím bez možnosti využití vodoléčby a bazénu. Sanační práce zbývá dokončit v přízemí budovy, které bylo požárem nejvíce zasaženo.

( z tisk. zprávy)

Mezinárodní festival outdoorových filmů 2011

9. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů bude zítra v 19.30 hod. zahájen v ostravském kině Vesmír. Podle pořadatele je největším soutěžním putovním filmovým festivalem outdoorových sportovních, dobrodružných, adrenalinových a cestopisných filmů, ve svém žánru i rozsahu v České republice i ve světě. Čestným hostem letošního ročníku bude po celou dobu jeho trvání mořeplavec Richard Konkolski, který žije v USA. Pokračovat ve čtení „Mezinárodní festival outdoorových filmů 2011“